Mamak Halı ve Koltuk Yıkama

Mamak semt sakinlerine tecrübeli ve uzman personellerimiz ile hizmet vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti her daim ön planda olup sağlık ve hijyeni daima kendimizde bir çalışma anlayışı olarak görüyoruz sizlerde halı yıkamai koltuk yıkama, perde yıkama, yorgan yıkama gibi hizmetlerimizden bilgi almak isterseniz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz

Uzun yıllardır; halı, koltuk, kilim, perde yıkama alanında verdiğimiz profesyonel hizmet ile kalitemize güveniyoruz. Kurulduğumuz günden beri Ankara ve çevresine profesyonel, kaliteli, uygun fiyatlı hizmet sağlıyoruz. İşimizi ciddiye alarak sektördeki tüm yenilikleri takip ediyor ve hizmet kalitemizi daima en üst seviyede tutuyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve ihtiyaca yönelik hizmet vermek birinci önceliğimiz. Bu yüzden diğer halı yıkama firmalarından sıyrılarak -Halı yıkamanın doğru adresi Ardam halı yıkama- mottosunu taşıyoruz. Halı, kilim, battaniye, koltuk hangi ürününüz için yıkama talep etmiş olursanız olun en iyi hizmeti alacağınızın garantisini sunuyoruz. Yaptığımız her işlemde hijyene önem veriyor, kullandığımız suyun ve temizlik ürünlerinin halınızca ve sağlığa zarar vermediğinden emin oluyoruz. Temizlik aşamasında kullandığımız ürünlerin temiz içerikli olması ürünlerinizi korurken sağlığınızı da korumaktadır.
Ardam halı yıkama olarak misyonumuz; modern, güvenilir, profesyonel, müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı, sistemli bir işletmeciliktir. Misyonumuz doğrultusunda sizlerle buluşturduğumuz her hizmetimizde en son teknolojiyi kullanıyoruz.
• Otomatik yıkama makineleri
• Tam otomatik toz alma makineleri
• Otomatik santrifüj makineleri
• Otomatik hava alma ve paketleme makineleri
Gibi kullandığımız son teknolojik araçlar, deneyimli kadromuz ve kaliteli ürün şampuanlarımız ile Ankara ilinin halı, kilim, perde, koltuk ve battaniyelerini temizliyoruz. Ücretsiz servisimiz ile ürünlerinizi adresinden alıyor ve yine adresinize teslim ediyoruz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşmanız durumunda 4 mevsim birinci sınıf hizmet alabilirsiniz.
Uygun fiyatlı, profesyonel olarak sunduğumuz hizmetimiz aynı zamanda erken teslim garantisiyle sizlerle buluşmaktadır. Firmamıza temizlenmesi için teslim ettiğiniz ürünleriniz en kısa sürede adresinize teslim edilmektedir. Ürün sayısı ve yoğunluğa göre maksimum 4 gün süren teslim süresi vermekteyiz. Ardam halı yıkama ile ürünleriniz vaad edildiği günde, temiz ve hijyenik bir şekilde tamamen ücretsiz olarak adresinize teslim edilmektedir.

MAMAK BÖLGELERİ GOOGLE ARAMA

Abidinpaşa Akdere Akşemsettin Altıağaç Altınevler Araplar Aşık Veysel Bahçeleriçi Bahçelerüstü Balkiraz Başak Boğaziçi Bostancık Cengizhan Çağlayan Çiğiltepe Demirlibahçe Derbent Diriliş Dostlar Durali Alıç Dutluk Ege Ekin Fahri Korutürk General Zeki Doğan Gülveren Harman Hürel Hüseyingazi Karaağaç Karşıyaka Kartaltepe Kayaş Kazım Orbay Köstence Kutlu Küçük Kayaş Mehtap Misket Mutlu Peyami Safa Saimekadın Şafaktepe Şahap Gürler Şahintepe Şehit Cengiz Topel Şirintepe Tepecik Tuzluçayır Türközü Üreğil Yeşilbayır SEMTLERİNE HER GÜN SABAH 09:00 AKŞAM 19:00 SAATLERİ ARASI SERVİSİMİZ BULUNMAKTADIR.