Emek Halı ve Koltuk Yıkama

Çankaya Emek Halı ve Koltuk Yıkama Ardam Halı Yıkama

Çankaya Emek halı yıkama olarak faaliyet gösteren firmamız halı yıkama koltuk yıkama perde yıkama yorgan yıkama yerinde yıkama olarak sizlere hizmet vermekteyiz bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız hafta içi her gün 08:00 akşam 19:00 saat aralılığında ulaşabilir bilgi alabilirsiniz.

Temizliği öncelikli olarak kendinde benimseyen firmamız sizlere daha iyisini yapabilmek için Ankara Çankaya Emek sakinlerine güler yüzlü personellerimizle birlikte gayret ve çaba içerisindeyiz. Bizlere işimiz sonrası övgü dolu sözleri ile karşılayan müşterilerimiz en iyisini nasıl yaparızın gayreti içerisinde olup paradan daha önemli olan temiz işçilik ve temiz iş prensibini kendimizde benimseyerek bu yola çıktık

Halılarınızın temizliği bizim için çok önemli olup kafamızda ki tek düşünce aldığımız her ev içerisinde mutlaka ebeveynler dışına çocuklarında unutulmaması halılarınız özel ekipmanlar ile yıkanmaktadır.

Halı Çırpma Makinesi

Halı Temizleme Makinesi

Halı Sıkma Makinesi gibi çeşitli ekipmanlar ile halılarınız ilk gün kü temizliği ile sizlere yıkandıktan sonra teslim edilmektedir.

Koltuk Yıkama konusunda sizler bizleri arayarak randevu alabilirsiniz koltuk yıkamada Emek sakinlerine Emek Koltuk Yıkama olarak hizmet vermekteyiz. anti bakteriyel şampuan kullanarak yıkanan koltuklarınız bakterilerden eser kalmamaktadır.