Çiğiltepe Halı Yıkama

Çiğiltepe semt sakinleri müşterilerimizden gelen yoğun talep üzerine Ardam Halı Yıkama olarak servis araçlarımız ve personellerimizi bölgeye dahil ettik Çiğiltepe halı yıkama, Çiğiltepe koltuk yıkama, Çiğiltepe perde yıkama, Çiğiltepe yorgan yıkama ve Çiğiltepe battaniye yıkama olarak siz değerli müşterilerimize daima hizmet vermekteyiz.

Ardam Halı Yıkama Süreç Bilgileri

Bizlere telefon ile ulaşarak randevu talebiniz sonrası sizlere verilen saat aralığında servis ve personellerimiz kapınıza gelerek halılarınız halı yıkama makbuz karşılığında personellerimiz teslim almaktadır.

Halılarınızın servis aracımıza yönlenmesi ile birlikte merkezimize gelerek fabrika gidiş kontrolleri sağlanır. Kontroller tamamlandıktan sonra halılarınız size verilen makbuz kodu ile etiketlenerek fabrikaya yönlenmesi sağlanır.

Fabrikaya gelen halılarınız burada tekrar kontrolleri sağlanmak üzere personellerimiz özellikle halı cinsine göre ayırma işlemi sağlanmasını yapar burada önemli husus kullanmış olduğumuz halı şampuanları halı cinsine göre çeşitlilik göstermektedir. Özellikle el dokuma bunyan halısı gibi halılar farklı şampuan ile yıkandığı için ayrışma sırasında bu tür halılar ayrılarak farklı çalışmaya tabidir.

İlk yıkama işlemi tam otomatik halı yıkama makinemizde halılarınız bol su ve şampuan ile birlikte antibakteriyel şampuanlar kullanarak yıkanır. Her halı otomatik makinemizde 14 dakika süren bir yıkama işlemine tabi tutulur burada 16  adet fırça kullanarak yıkanan halılarınız personelimiz son yıkama işlemine kadar yıkanan halıyı kontrol ederek bitiş bandımıza geldiğinde halınızı alarak yine otomatik makinemiz olan halı sıkma makinemize bırakarak bol su ile yıkanan halınızın suyunu sıkma işlemini yapar. Sıkma işlemi sonrası halınız kurutma odamıza alınarak kuruma işlemine geçer burada halılarınız özel dizayn edilmiş aspiratörlü kurutma odamızda askılara alınarak iyice kuruması sağlanır.

Kuruma işlemi tamamlanan halılarınız son kontrol odamızda leke temizlik gibi son kontrol odasında temizliği yapılarak halılarınızın temizlik aşaması sonuna gelmektedir. Burada personelimiz kontrolden geçen halılarınızın temizliğinden emin olduğunda halınızın paketleme işlemini yaparak teslim olması için hazırlar tamamlar bizi tercih eden müşterilerimize teşekkür ediyoruz.

Ardam halı yıkama olarak bizi Google arama motorunda şu kelimeler ile rahatlıkla bulabilirsiniz.

Çiğiltepe halı yıkama, Çiğiltepe koltuk yıkama, Çiğiltepe perde yıkama, Çiğiltepe yorgan yıkama, Çiğiltepe battaniye yıkama

Bizlere ulaşmak için telefon numaralarmız

TEL: 0532 402 59 78

TEL: 0539 876 13 71