Basınevleri Halı ve Koltuk Yıkama

Ardam Basınevleri halı yıkama olarak misyonumuz; modern, güvenilir, profesyonel, müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı, sistemli bir işletmeciliktir. Misyonumuz doğrultusunda sizlerle buluşturduğumuz her hizmetimizde en son teknolojiyi kullanıyoruz.
• Otomatik yıkama makineleri
• Tam otomatik toz alma makineleri
• Otomatik santrifüj makineleri
• Otomatik hava alma ve paketleme makineleri

Yaptığımız halı yıkama aşamalarında daima ön planda tuttuğumuz ve önemsediğimiz kalite anlayışı ile birlikte her evde mutlaka bir çocuk olabilir amacı ile başlattığımız iş yerimizdeki bakış açısını halen ARDAM BASINEVLERİ HALI YIKAMA olarak sizlerle paylaşıyoruz.
Gibi kullandığımız son teknolojik araçlar, deneyimli kadromuz ve kaliteli ürün şampuanlarımız ile Ankara ilinin halı, kilim, perde, koltuk ve battaniyelerini temizliyoruz. Ücretsiz servisimiz ile ürünlerinizi adresinden alıyor ve yine adresinize teslim ediyoruz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşmanız durumunda 4 mevsim birinci sınıf hizmet alabilirsiniz.
Uygun fiyatlı, profesyonel olarak sunduğumuz hizmetimiz aynı zamanda erken teslim garantisiyle sizlerle buluşmaktadır. Firmamıza temizlenmesi için teslim ettiğiniz ürünleriniz en kısa sürede adresinize teslim edilmektedir.

Sizlerde bizlere ulaşmak randevu talebinde bulunmak isterseniz dilerseniz iletişim sayfamızdan veya internet web sayfamızda bulunan whatsapp ikonuna tıklayarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

İletişim Numaralarımız

TEL: 0532 402 59 78

TEL: 0539 876 13 71