Karaağaç Halı ve Koltuk Yıkama

Ankara KARAAĞAÇ halı yıkama olarak sizlere hizmet vermekteyiz. Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarımız 0532 402 59 78 ve 0539 876 13 71 randevu isteyerek bir telefon ile adresinizden halılarınız alınıp teslim edilmektedir.

Uzun yıllardır; halı, koltuk, kilim, perde yıkama alanında verdiğimiz profesyonel hizmet ile kalitemize güveniyoruz. Kurulduğumuz günden beri Ankara ve çevresine profesyonel, kaliteli, uygun fiyatlı hizmet sağlıyoruz. İşimizi ciddiye alarak sektördeki tüm yenilikleri takip ediyor ve hizmet kalitemizi daima en üst seviyede tutuyoruz. Müşteri memnuniyetini sağlamak ve ihtiyaca yönelik hizmet vermek birinci önceliğimiz. Bu yüzden diğer halı yıkama firmalarından sıyrılarak -Halı yıkamanın doğru adresi Ardam halı yıkama- mottosunu taşıyoruz. Halı, kilim, battaniye, koltuk hangi ürününüz için yıkama talep etmiş olursanız olun en iyi hizmeti alacağınızın garantisini sunuyoruz. Yaptığımız her işlemde hijyene önem veriyor, kullandığımız suyun ve temizlik ürünlerinin halınızca ve sağlığa zarar vermediğinden emin oluyoruz. Temizlik aşamasında kullandığımız ürünlerin temiz içerikli olması ürünlerinizi korurken sağlığınızı da korumaktadır.

Ardam halı yıkama olarak misyonumuz; modern, güvenilir, profesyonel, müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı, sistemli bir işletmeciliktir. Misyonumuz doğrultusunda sizlerle buluşturduğumuz her hizmetimizde en son teknolojiyi kullanıyoruz.
• Otomatik yıkama makineleri
• Tam otomatik toz alma makineleri
• Otomatik santrifüj makineleri
• Otomatik hava alma ve paketleme makineleri
Gibi kullandığımız son teknolojik araçlar, deneyimli kadromuz ve kaliteli ürün şampuanlarımız ile Ankara ilinin halı, kilim, perde, koltuk ve battaniyelerini temizliyoruz. Ücretsiz servisimiz ile ürünlerinizi adresinden alıyor ve yine adresinize teslim ediyoruz. İletişim bilgilerimiz üzerinden bize ulaşmanız durumunda 4 mevsim birinci sınıf hizmet alabilirsiniz.
Uygun fiyatlı, profesyonel olarak sunduğumuz hizmetimiz aynı zamanda erken teslim garantisiyle sizlerle buluşmaktadır. Firmamıza temizlenmesi için teslim ettiğiniz ürünleriniz en kısa sürede adresinize teslim edilmektedir. Ürün sayısı ve yoğunluğa göre maksimum 4 gün süren teslim süresi vermekteyiz. Ardam halı yıkama ile ürünleriniz vadedildiği günde, temiz ve hijyenik bir şekilde tamamen ücretsiz olarak adresinize teslim edilmektedir.

Kalitenin Adresi ARDAM HALI YIKAMA