Ankara İnşaat Sonrası Detaylı Temizlik

Ankara’da firmamız siz değerli müşterilerimize detaylı temizlik konusunda daima hizmetinizde detaylı temizlik için özel oluşturulan ekibimiz inşaat sonrasında evinizin iç odalar ve dış camlar dahil tüm temizliği itinalı şekilde yerine getirmektedir. Ankara’da faaliyet gösteren firmamız Ardam Halı ve Koltuk Yıkama sizlere bir telefon kadar yakın olduğunu da bilmenizi isteriz.

Ankara İnşaat Sonrası Detaylı Temizlik 

Firmamız inşaat sonrasında bizi arayan müşterilerimiz ile birlikte randevu oluşturarak ön kayıt başvurunuzu açıyoruz. Daha sonra müşterilerimizin isteği doğrultusunda bay ve bayan olarak personellerimizi verilen adrese sabah 09:00 akşam 17:00 saat aralığı doğrultusunda çalışmaya başlanıyor.

Burada en önemli husus görev yerinde personellerimiz firmamızın iç ofis çalışma denetleme personelimiz iş bitimine 1 saat kala müşterimizin inşaat sonrasında aldığı hizmet mekanına giderek son kontrolleri yapmaktadır. Burada amaç tamamen müşterimizin yapılan işi sonrasında bir problem yaşanmaması adına personel kontrolüdür.

Firmamız daima mutlu müşteri ilkesini daima ön planda tutmaktadır. Eleştiri değil çözüm için mutlu müşteri kazanmak bizim her daim ilkemizdir.

Ankara’da her bölgede faaliyet gösteren firmamız detaylı temizlik ve inşaat sonrası temizlik sonrasında halı yıkama, koltuk yıkama, perde yıkama, yerinde zemin cila yıkama gibi bir çok alanda hizmet sunmaktadır.

Ankara inşaat sonrası temizlik konusunda bizlere her gün sabah 08:00 ve akşam 21:00 saatleri arasında telefon numaralarımızdan ulaşabilir bilgi ve randevu talebinde bulunabilirsiniz.

 

Telefon numaralarımız

0532 402 59 78 ve 0539 876 13 71